×
دسته بندی

استعلام قیمت محصولات کابینت آشپزخانه کابینت رنگ پولیشی

کابینت رنگ پولیشی چیست ؟

 در ساخت این سبک از کابینت آشپزخانه همانطور که از اسمش پیداست از فناوری خاصی به نام رنگ پولیش استفاده می شود . پولیش ماده ای سفید رنگ و خمیری شکل است . این ماده مانند یک لایه 3 میل شیشه ای بر روی سطح مورد نظر قرار می گیرد. ماده خمیری اصلی را با حلالی مانند تینر (روغنی) ترکیب می کنند و بصورت مایع در می آید .سپس با استفاده از فنون خاص نقاشی با حساسیت و سختی بر روی درب کابینت اجرا می گردد .

کابینت رنگ پولیشی قیمت کابینت رنگ پولیشی مشخصات کابینت رنگ پولیشی مزایا و معایب کابینت رنگ پولیشی

مزیت ها :

به علت بیشتر شدن ضخامت این ورق نسبت به ورق های معمولی mdf (اضافه شدن 2 تا 3 میل ) طبعا ورق رنگ پولیشی بسیار محکم می شود . از همین جهت بعد از گذشت مدت زمانی طولانی دچار تاب نمی شود . به زبان ساده تر در برابر فشار و ضربات احتمالی مقاوم اند .

ماده رنگ پولیش باعث می شود تا شما کابینتی ضد آب داشته باشید ! زیرا در کابینت رنگ پولیشی برای دور تا دور و همه لبه های کار از رنگ پولیش استفاده می شود و همین امر باعث می شود تا از نفوذ رطوبت و آب جلوگیری شود . البته گفتنی است در این مورد باید از یک رنگ کار بسیار زبر دست استفاده شود زیرا ماندگاری ، دوام و مقاومت آن در گرو کار با کیفیت است .

کابینت رنگ پولیشی قیمت کابینت رنگ پولیشی مشخصات کابینت رنگ پولیشی مزایا و معایب کابینت رنگ پولیشی

این کابینت دارای جزئیات کمی است اما سادگی خود را حفظ کرده ، همین جزئیات باعث می شود تا چشم نواز تر به نظر برسد و از حالت مینیمال خیلی ساده بیرون بیاید.

معایب  :

با وجود ضخامت بالای کابینت رنگ پولیشی و مقاومت خوب آن ، این کابینت در برابر اجسام تیز آسیب پذیر است .

هزینه بالای آن نسبت به سایر ورق های مورد استفاده برای کابینت .

کابینت رنگ پولیشی قیمت کابینت رنگ پولیشی مشخصات کابینت رنگ پولیشی مزایا و معایب کابینت رنگ پولیشی

سخن آخر :

خیلی از افراد این کابینت  را با کابینت انزو اشتباه می گیرند ، از خیلی از جهات شبیه به هم هستند اما دو تفاوت اساسی دارند : اول اینکه کابینت انزو دارای روکش وکیوم است اما رنگ پولیشی به این صورت نیست . دوم اینکه سبک کابینت انزو کاملا کلاسیک است اما سبک کابینت رنگ پولیشی نئو کلاسیک و مدرن است .

 

منبع: مسترهوم