×
دسته بندی

استعلام قیمت محصولات کابینت آشپزخانه کابینت انزو

کابینت انزو چیست ؟

کابینت انزو یک کابینت مدرن امروزی در بین طراحان وکارفرمایان از محبوبیت زیادی برخورداراست . درواقع محصولی پیش ساخته و آماده از یک شرکت ایتالیایی است که نام برند آن انزو یا zentique است . پس در واقع کابینتی که در بین ایرانی ها به نام انزو وجود دارد بخاطر متریال آن نیست و الهام گرفته از طرح انزو آن شرکت است .

کابینت انزو قیمت کابینت انزو مشخصات کابینت انزو مزایا و معایب کابینت انزو

کابینت انزو در ضخامت 25 میلیمتری تولید می شود دلیل ضخامت آن ابزار و حکاکی هایی است که بر روی سطح این کابینت انجام می شود. این حکاکی ها به وسیله دستگاه cnc انجام می شود .

به دلیل ضخامت و قطر بالای این کابینت پیشنهاد می شود از یراق آلات فانتونی یا بلوم استفاده کنید .توجه داشته باشید مرغوبیت و کیفیت این کابینت در گرو استفاده از ورق ام دی ف خوب می باشد .

کابینت انزو قیمت کابینت انزو مشخصات کابینت انزو مزایا و معایب کابینت انزو

این کابینت از لحاظ سبک ، در دسته کابینت نئو کلاسیک قرار می گیرد و تقریبا برای خانه ها و آشپزخانه هایی با متراژ بالا ساخته می شود .اما می شود در ابعاد کوچکتر برای آشپزخانه هایی که متراژ کمتری دارند هم استفاده کرد ، زیرا اکثر این کابینت ها در رنگ های روشن و براق تولید می شود. (علت براق بودن این است که از متریال هایگلاس نیز در ساخت این کابینت استفاده می شود )

کابینت انزو قیمت کابینت انزو مشخصات کابینت انزو مزایا و معایب کابینت انزو

انواع کابینت انزو از نظر رنگ :

رنگ پولیشی :

مزیت این رنگ برای کابینت انزو ، شفافیت ،درخشندگی و کیفیت بالای رنگ است . کابینت پولیشی گویی تلفیق ممبران و هایگلاس است زیرا حکاکی و جزئیات ممبران را در کنار شفافیت و درخشانی هایگلاس دارد .این مدل از کابینت با رنگ پولیشی جزو گران ترین ها است .

رنگ پلی اورتان :

این رنگ در برابر رطوبت و نور آفتاب مقاومت بالایی دارد . شفافیت آن نسبت به رنگ پولیشی کمتر است و قیمت آن نیز کمتر است .

رنگ پلی استر :

این رنگ از دو رنگ قبلی قیمت پایین تری دارد و به طبع کیفیت آن نیز پایین تر است زیرا به مرور زمان بر اثر عوامل محیطی کدر می شود و تغییر رنگ می دهد .

 

منبع: مسترهوم